Czy wykonać obrzezanie całkowite u dziecka?

Witam Państwa serdecznie mam pytanie nasz synek ma stulejke i byliśmy w szpitalu na wizycie u chirurga dziecięcego i bez wachania po obrjzeniuvpennisa synka stwierdził ze trzeba obrzezać.calkowicie bo częściowo może nawrócić i ponownie będzie trzeba.nie jestem pewien czy to ostateczna droga i nie wiem co zrobić.przesfit jest naprawdę mały 5 mm około.jezeli jest moZliwosc prosze o jak najszybsza odpowiedz z gory dziękuje i pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Żeby dokonać takiej oceny, lekarz musi zobaczyć Pańskiego syna. Jeśli ma Pan wątpliwości, proszę udać się po poradę do drugiego chirurga dziecięcego. Rzeczywiście czasami całkowite obrzezanie jest postępowaniem z wyboru, ale bez zbadania dziecka nie da się postawić opinii.