Czy operacja na guzki Schmorla byłaby skuteczna?

mam guzki Schmorla biore zastrzyki OLFEN 75 i takie same tabletki na noc ale nic mi nie pomaga prosze mi powiedziec czy operacje byla by skuteczna w tm przypadku??

Wszystko zależy od stanu klinicznego pacjenta i zaawansowania zmian w zakresie kręgosłupa (wynik TK czy też NMR kręgosłupa). Dopiero na podstawie tych danych będzie można konkretnie odpowiedzieć czy leczenie operacyjne jest wskazane i czy może przynieść spodziewane efekty. W przypadku znacznego nasilenia dolegliwości i zaawansowania zmian w badaniach obrazowych leczenie operacyjnie może dać odpowiednie, pozytywne efekty.