Czy penetracja wyściółkowa z IV komory do rdzenia przedłużanego oznacza złośliwy nowotwór?

Penetracja wysciolczaka z iv komory do rdzenia przedluzonego.Czy to zlosliwy nowotwor

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to nowotwór określany jako o niepewnej złośliwości i dopiero po badaniu hist pat będzie można dokładnie powiedzieć . Proszę koniecznie udac się do neurochirurga będzie można coś więcej powiedzieć ,