Czy synek będzie wysoki?

Mamy synka obecnie ma 2 lata i 8miesięcy. Waży obecnie 14kg i mierzy 94cm. czy nie jest za niski, czy będzie wysokim chłopcem mąz ma 180cm a Ja 164. Moja mama jest niska i teściowa również. Wiem, ze to trudne pytanie bo nikt nie wie, ile synek bedzie mial wzrostu jak skończy 18 lat;)) Lecz opisalam wszystko w pytaniu. Jak przypuszczacie raczej będzie niski czy wysoki,> Pozdrawiam. Ola

Renata GrzechociĹska

Witam.
Według siatek centylowych syn znajduje się na 25 c czyli w normie. Należy przeanalizować jaki Państwo mieli wzrost w jego wieku i w trakcie wzrastania.