Czy tabletki Falumax wpłyną na poranne wzwody?

Witam! Mam 24 lata.Jestem w związku już dłuższy czas i wszystko podczas seksu jest w porządku. Od jakiegoś czasu nie mam jednak porannych wzwodów... Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Jestem sportowcem w i zdrowo się odżywiam. Byłem u seksuologa i zalecił mi tabletki Falumax - 2-miesięczną kurację. Proszę mi powiedzieć czy po tej 2-miesięcznej kuracji odzyskam poranny twardy wzwód jak i w dzień? Czy Falumax jest skutecznym lekiem i mi pomoże? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję :)

W razie nieusatysfakcjonowania przebiegiem leczenia, czy też przy braku zaufania - należy zmienić lekarza.
Takie decyzje należy jednak podejmować rozważnie.
Konsultacje medyczne z Sieci mają ograniczoną wartość...
Pozdrawiam. JW, Poznań.