Czy ten krwiak się w końcu wchłonie?

Dzień dobry. 2 tygodnie temu uderzyłam się w czoło. Miejsce po uderzeniu bolało a przy dotyku w srodku szczypało.Teraz już boli mniej Miałam robione RTG. Kosci całe ,widać krwiaka. Czy taki krwiak pod skorny w czole ,to coś groźnego?Czy to sie wchłonie? Czy coś trzeba z tym robić?Bardzo proszę o odpowiedz.

Jeżeli jest to krwiak nadtwardówkowy, bądź podtwardówkowy, powinna Pani pilnie skonsultować się z neurochirurgiem.