Czy to oznacza uszkodzenie wątroby?

Witam. Wyniki męża lat 40 Alat 86.9. (norma do 48.0) AspAt 53.8 (norma do 47.0) Trójglicerydy 3.23 (norma do 1.82) Czy to oznacza uszkodzenie watroby? Jakie kroki podjąć w dalszym leczeniu? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 40 LAT 8 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Wskazana konsultacja gastrologa.

Aby wypowiedzieć się na temat stanu zdrowia i wyników wymagana jest wizyta stacjonarna aby ocenić stan kliniczny pacjenta po dokładnym zebranym wywiadem i badaniem fizykalnym.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Dietetyk