Czy trzeba naprawić most porcelanowy?

Witam, mam wykonany most porcelanowy na 9 górnych zębach od piątki do czwórki. Od mojej prawej trójki już 3 razy odszczypał się kawałek porcelany i była tam na nowo napalana. Teraz widać, że w tym miejscu porcelana jest jaśniejsza, więc obawiam się, że znowu ten kawałek odpadnie. Dodatkowo dzisiaj zauważyłem świecąc latarka w telefonie, że jedynka przez całą szerokość jest pęknięta, normalnie bez latarki tego nie widać Czy to też jest wada? Most tymczasowo jest zacementowany już od września i ciągle jakieś problemy. Warto go jeszcze w jakimś stopniu naprawiać czy konstrukcyjnie jest coś nie tak?

Jeżeli cały czas ulega uszkodzeniu to najprawdopodobniej jest niedopasowany w zgryzie. Pęknięta porcelana pewnie odpadnie w najbliższym czasie. Kilka uszkodzeń równocześnie więc most powinien być wykonany ponownie, najlepiej dzielony bo jeden kawałek w całości nie jest zalecany jako ostateczne rozwiązanie.