Czy zaraziłam się jakąś chorobą weneryczną?

Po niebezpiecznym stosunku skąd będę wiedziała że zarazilam się ewentualnie takim chorobami jak hiv oraz weneryczne. Badania są widzę z tego bardzo drogie by płacić za to. Więc sama JAK się zorientuje że zarazilam się tym i po jakim czesie????

Lek. Tomasz Budlewski

są anonimowe poradnie chorób zakaźnych. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego aby pokierował w odpowiednie miejsce w Pani okolicy