Czyrak w pachwie a przyjmowanie antybiotyku

Witam, W pachwie zrobił mi się najprawdopodobniej czyrak. Zmiana wygląda jak krosta trądziku bez nalotu ropnego (stan od 10 dni). Wczoraj otrzymałam antybiotyk Amoksiklav 1000. Czy coś powinnam jeszcze stosować czy powinnam udać się do chirurga na konsultację i przecięcie?

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie odpowiednich zaleceń może się odbyć tylko na podstawie bezpośredniego badania. Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.