Depresja z napadami lękowymi, praca zmianowa i uczucie gorąca na policzkach

mam depresje z napadami lękowymi obecnie przebywam i pracuje za granicą prawda jest taka w moim przypadku że jak pracuje to odpoczywam jak mam ranne zmiany od 7 do 15 czuję się zle ale jakoś sobie z tym radzę jak pracuję w nocy jest super popołudnie jako tako rano jem parogen na noc miansegen w ciągu dnia jem waleriane na uspokojenie czasami głog w ciągu rannej zmiany szczególnie w godzinach popołudniowych mam takie uczucie gorąca na policzkach jaki może mieć to związek z moim problemem? pzdr

Dzień Dobry Panu,

Być może pojawiają się u Pana napięcia, który nasila stan lękowy, spowodowany zwiększonym kontaktem z ludźmi?

Życzę Panu tylko wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej