Dlaczego dziecko co noc wymiotuje?

Witam, Moja córka ma ponad dwa lata i od jakiegoś miesiąca codzienie w nocy wymiotuje. Zazwyczaj wygląda to tak że budzi się pije mleko potem ma kaszel a na końcu wymioty. Na początku myślałam że to katar od którego dostaje kaszel. Jednak zauważyłam ostatnio zależność że sieje się to po mleku. Nr jest to nowe mleko. Pije je od 1.5 roku. Faktycznie próbowałam zmienić mleko z takiego w proszku na swieże ale cały czas to samo. Domyślam się pani co może być przyczyną. Nasz pediatra ciągle twierdzi że to przez przeziębienie

Witam Pani córka jest alergikiem proszę o zmiene mleka na hipoalergiczne.Pozdrawiam.W razie pytań proszę o wiadomość na forum.parenting.pl