Dlaczego moje dziecko dopiero zabiera się za siedzenie skoro skończyło już 9 miesięcy?

Moje dziecko skończylo 9 miesięcy dipiero zabiera się za siedzenie i zdarzy mu się pozycja czworacza dzieci moich koleżanek są młodsze i już potrafią stać przy meblach świetnie samodzielnie siedzieć i raczkowac czy powinnam się martwić? Dodam że wizyta u neurologa była i nie stwierdzono nic żadnych nieprawidłowości i zakazał jakiej kolwiek rehabilitacji

Szanowna Pani, rozwój każdego dziecka jest cechą indywidualną, nie widzę podstaw do niepokoju