Dlaczego moje dziecko nie chce się bawić?

Pytanie o zachowanie 2 latka : dziecko lubi wszelkie zabawy (klocki, ukladanki magnetyczne, rysowanie, wyklejanie itp) staramy sie urozmaicac zabawy aby byly dla niego ciekawe i angazujace. Czasami gdy wolamy go aby w cos sie z nami pobawił, dziecko nie chce, zajmuje sie swoimi rzeczami. Czy to wlasciwe? Czy dzieci z natury nie powinny byc ciekawe co dorosli chca im pokazac?

Lek. Tomasz Budlewski

Każde dziecko rozwija się indywidualnie proszę zgłosić się koniecznie do lekarza pediatry