Dlaczego nasiliła się nadwrażliwość na zimna zęba po leczeniu?

nie jestem pewna leczenia mego dentysty. W srode wrocilam z gabinetu,dwa dni pozniej zjawilam sie spowrotem ,plaba byla za wysoko (i w ciaz jest zle)nasilil sie bol na zimne,(dlaczego)przeciez powinno wszystko minac?? ! Znieczulenie-zmatrtwilo mnie zdretwienie z mrowieniem polowy twarzy oraz opuchlizna. Czy znieczulenie moze mi zaszkodzic?

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl