Dlaczego odczuwam kołysanie podczas siedzenia?

Witam Cztery lata temu doznałem kontuzji pleców podczas martwego ciagu prawdopodobnie odcinek ledzwiowy niestety nie kontakrowałem tego z żadnym lekarzem ponieważ mieszkałem za granica. Od tamtej pory mam straszne zawroty uczucie bujania, kołysania jaby coś mnie ciągnęło w drugą stronę. Dotam że nie mwm tych objawów podczas ruchu tylko siedzenia albo statnia. Do jakiego lekarza się udać?? Neurolog, ortopeda, lwryngolog?? Proszę o pomoc pozdrawiam

Witam! W zasadzie obaj specjaliści (neurochirurg i ortopeda powinni sobie z tum problemem poradzić. Jeżeli zapadnie decyzja leczenia zachowawczego to wskazani są specjaliści neurolog i rehabilitant. Powodzenia i niech Pan nie przesadza z "wyczynami". Pozdrawiam W. Łuczkowski.