Dlaczego penetracja była utrudniona?

Wiele razy uprawialiśmy seks i zawsze było wszystko okej. A dziś najpierw było okej, a jak ze mnie na chwilę wyszedł to już nie potrafił wejść. Wchodził do pewnego momentu a potem albo się łamał albo go wypychało. Nie wiem co jest ze mną nie tak.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jednorazowy problem z penetracją nie świadczy o przewlekłym zaburzeniu. Czynnikami wywołującymi podobne problemy są sytuacje stresowe, brak odpowiedniego nawilżenia, czy niepełne pobudzenie.
Jeżeli sytuacja powtórzy się w najbliższym czasie wskazana będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam