Dlaczego ślady po ukąszeniach komarów nie znikły?

W lipcu w czasie wakacji zostałam pogryziona przez komary. Problem w tym , ze ślady po ukąszeniu do dnia dzisiejszego nie znikły, myślałam ze są to blizny ale w momencie kiedy swędzi mnie to miejsce powstaje znów bąbel i nie wiem czy coś takiego jest normalne. Mieszkam w Wielkiej Brytani i tutejsi lekarze ingnoruje takie objawy.

Najlepiej byłoby aby te zmiany ocenił lekarz bezpośrednio,. Niestety nie wiem jak to wygląda obecnie. Może maść na świeże blizny by pomogła. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.