Dlaczego trzylatka nie ma na nic siły?

Witam mam problem moja coreczka ma 3 lat 10miesiecy wazyla ponad 16kg ok 2miesiecy temu w tej chwili warzy niecale 13 kg i wszystko ja boli oraz nie ma sily na nic w dodatku je bardzo duzo,w tej chwili od jakiegos miesiaca z dnia na dzien stasznie zaczela lapac wirusy i itd czy ktos wie co robic coreczka ma 104cm a w tej chwili doslownie sama skura i kosci widac nawet wszystkie chrzastki prosze o informacje jakie badania robic i itd

Zapraszam wtorki cm damiana Warszawa al zjednoczenia 36 14-20 nawet jutro pomogę proszę powiedzieć ze sie zgodziłem przyjąć dodatkowo