Dobre wyniki badań u nosicielki WZW typu B

Jestem nosicielka wzwb. 3 tyg temu robiłam kontrolnie rozszerzony panel watrobowy( ALT ASP bilirubina czas protrombinowy białko całkowite itd) + ob+ morfologie i wyniki wyszły bardzo dobre. Czy to oznacza ze moja watroba ma sie dobrze ? Czy to z znaczy ze nic sie tam złego nie dzieje ?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli badania wyszły prawidłowe- oznacza to że wątroba jest w dobrym stanie. Nie oznacza to jednak, że pozbyła się Pani wirusa.