Drgawki półrocznego dziecka

Mam 6 miesięcznego chłopca. Wszystko było w porządku, z tym że zaniepokoiły mnie ostatnie drgawki malca. Zrobił to dwa razy w ciągu ostatniego tygodnia, podczas karmienia wieczornego, mały zasnął mi na rękach, i zaczął się 'telepac', strasznie sie wystraszyłam i zaczełam nim 'trzasc' gdy się obudził popatrzył na mnie i zasnał z powrotem, jak gdyby nigdy nic. Trwało to może 3 sekundy. Wyczytałam na forum podobny przypadek, i jedna mama wypowiadała sie ze dzieci tak maja przy zasypianiu. Pomocyy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami neurologicznymi. W tym przypadku wskazana jest ocena neurologa dziecięcego.