Gdzie zgłosić maltretowanie dziecka?

co zrobic jesli nie jednokrotnie bylam swiadkiem jak dziewczyna mojego brata maltretuje swoje dziecko?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki czym powinien być bezzwłocznie zgłoszony na policję.

Dzień dobry!

Podejrzenia maltretowania dziecka można zgłosić bezpośrednio na Policji (najbliższy komisariat, dzielnicowy), ale też np. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronach fundacji Niebieska Linia czy Dzieci Niczyje.

Pozdrawiam!