Gronkowiec u 5-tygodniowego dziecka

witam u mojego 5 tyg. synka stwierdzono gronkowca okazalo sie ze jest odporny na 2 podstawowe antybiotyki leczace ta bakterie czekamy na wyniki kolejnych badan w domu . chcialabym zapytac czy to normalne ze jestesmy w domu a nie w szpitalu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sam fakt, że dziecko ma gronkowca nie jest wskazaniem do hospitalizacji. Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu.