Guz na głowie wielkości orzecha włoskiego

mam na głowie guz wielkości orzecha laskowego Mam go już bardzo długo rośnie sobie powoli przez jakieś 30 lat kiedyś był jask groszek czy można go usunąć bo włosy rzadsze a guz większy ale nie boli

Lek. Tomasz Budlewski

Z takimi objawami proszę zgłosić się do lekarza. Najprawdopodobniej powyższą zmianę trzeba wyciąć i zbadać czym może ona być. Na przyszłość z takimi zmianami nie należy czekać aż urosną tylko udać się do lekarza. Proponuję zgłosić się do chirurga.