Guz w okolicy dołka językowo-nagłośniowego

Mój tato ma guza w okolicy dołka językowo-nagłośniowego po stronie lewej i guza śródpiersia. Jest to guz we wnęce płuca prawego o wymiarach 90 na 91 na 111 mm ulega słabemu wzmocnieniu pokontrastowemu, na szyi przerzuty raka niskozróżnicowanego. Lekarze podejrzewają przerzut do węzłów chłonnych. Węzły chłonne lewe o śr. 26 mm. Chciałabym się dowiedzieć, jakie leczenie byłoby najlepsze w tym przypadku i jakie są szanse na to, że uda się skutecznie wyleczyć tego guza. Proszę o szybką odpowiedź.

Szanowna Pani , wszystkie przekazane przez Panią dane wskazują na obecność rozsianego procesu nowotworowego niewiadomego pochodzenia (nie podaje Pani rodzaju raka - rozumiem wiec , że nie ma postawionego rozpoznania)! Guz tej wielkości w śródpiersiu jest też b.trudny do leczenia radykalnego - dodatkowo - przerzuty!!! Nie znam też wieku ani stanu ogólnego Pani Taty - nie potrafię więc powiedzieć nic konkretnego , poza tym , że sprawa jest bbb.poważna!!! Szczegóły proszę omawiać z onkologiem prowadzącym! z poważaniem , z.żurawski