Interpretacja wyników badania w ciąży i wymiary pęcherzyka ciążowego

Dzień dobry. Proszę o interpretację wyników. pęcherzyk ciążowy MSD dł 3,24 cm wewnątrz pęcherzyka echo płodu CRL 0,59cm FHR miarowa około 150/min YS 0,45cm Ostatnia miesiączka 02-11-2013 Lekarz zasugerował za dwa tyg usg ze względu na kontrolę pęcherzyka ciążowego Bardzo dziękuję za odpowiedź

Wynik Pani USG na tym etapie ciąży jest absolutnie prawidłowy. Stwierdzono obecność żywego płodu z akcją serca. Przy braku niepokojących objawów kolejne USG należy wykonać ok.12-13 tygodnia ciąży w celu oceny tzw. przezierności karkowej.