Jak chronić skórę przed słońcem stosując Izotek?

Nie biorę Izoteku od 2 miesięcy. ogólnie staram się chronić do tej pory twarz przed słońcem. Jednakże jadę zaraz nad morze i nie wiem czy ciało powinnam chronić ? jeśli tak to jak mocno czy powinnam być blada :( ?

Dzień dobry, tak proszę stosować balsamy z filtrem co najmniej 30 SPF i proszę pamiętać, że po kąpieli w morzu należy ponownie nasmarowac ciało filtrem.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska

Dzień dobry, zarówno podczas kuracji Izotekiem jak i przez okres przynajmniej 6 miesięcy po jej zakończeniu wskazana jest fotoprotekcja na każdej odsłoniętej części ciała. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.