Jak często można się masturbować?

Witam jestem Marcin jaki odstęp powinien być między jedną a drugą masturbacja ile razy w ciągu dnia można się nasturbowac

nikt raczej nie wyznaczył dokładnego odstępu ani pomiędzy kolejnymi stosunkami seksualnymi dwóch osób, ani pomiędzy masturbacją. Podobnie jest z częstotliwością stosunków seksualnych - ich ilość zależy od możliwości i potrzeb zainteresowanych osób/osoby. Istotniejsze jest, bo tego Pan nie napisał, jak często się Pan masturbuje i z jakimi przerwami oraz czy częstowliwość wpływa na inne Pańskie czynności. A jeżeli tak, to w jaki sposób? Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog