Jak leczyć komplikacje po porażeniu nerwu twarzowego?

Trzy lata temu miala lekkie porażenie nerwu twarzowego prawej strony. Od tej pory co jakis czas mialam uczucie dretwienia ,mrowienia twarzy. Ale od paru miesiecy ok 3-4 moje objawy sie nasilily. Prawa str twarzy,boli. Okolice żuchwy,czsami wewnatrz ucho i za. Tył oka i nad okiem,nos uczucie opuchniecia jezyka. Trzy miesiace mialam usuniete migdalki,z powodu czestych angin. Do laryngologa mam dopiero na poczatku lipca. Nie wiem co robic czesciej boli niz nie do tego doszlo jeszcze ból szyji i ciagniecie prawej strony. Morfologia ,crp ok. Rezonans glowy robiony dwa lata temu ok. Jeszcze troche a zwariuje. Neurolog przypisal jakis leki przeciwpadaczkowe,ale strasznie zle sie po nich czuje-odstawilam.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana ponowna wizyta u neurologa i jak sadze leczenie farmakologiczne i postępowanie rehabilitacyjne