Jak należy usunąć taką kurzajkę?

Witam mam kurzajke na pośladku , na początku była mała teraz mi się powiększyła czy mogę usnął ją na własną rękę czy muszę udać się do lekarza ? Jeśli tak to do jakiego ? Ogólnego? Dermatologa?

Można stosować lek, np. Brodacid, lepiej jednak skonsultować się z dermatologiem, który zweryfikuje charakter zmiany i zaproponuje skuteczniejsze leczenie (np. "Wymrażanie")