Jak ocenić wynik TK u 31-latki?

Dzień dobry jestem po tomografii klatki piersiowej. W opisie jest napisane: obwodowo w prawym plucu wzdłuż pęczków naczyniowo- oskrzelowych pojedyncze mikroguzki mniejsze niz 3 mm. Ze względu na ich lokalizację oraz wielkość, najprawdopodobniej nieistotne klinicznie. Cała reszta bez jakichkolwiek zmian. Czy powinnam poszerzyć diagnostykę? Skąd te mikroguzki. Mam 31 lat

Takie guzki mają najczęściej charakter pozapalny. Sens pogłębienia diagnostyki determinować będą Pani objawy i wywiad chorobowy (w tym rodzinny).