Jak postępować po ekstrakcji piątki?

Witam, Miałem komplikacje je po ekstrakcji dolnej piątki. Na pierwszej wizycie kontrolnej zebodol został przeplukany. Na drugiej wizycie lekarz włożył Alvogyl do środka. Alvogyl wypadł po ok. 36 godzinach. Co teraz robić? Ból się ciągle utrzymuje. Stosuje Nimesil. Nie mam możliwości wstąpienia do stomatologa, bo jestem już w Iranie. Mam ze sobą aspiryne, wkładać ją do zebodolu?

Wskazane oszczędzanie strony pozabiegowej i intensywne płukanie dowolnym antyseptykiem wielokrotnie w ciągu dnia - po dużych posiłkach obowiązkowo.