Jak pozbyć się niechcianych włosków pod brodą i górną wargą?

Witam! Mam 33 lata, moim problemem z którym się zwracam jest nadmierne owłosienie. Występuje ono pod brodą i górną wargą,nie wiem już co mam zrobić aby się go pozbyć raz na zawsze. Miałam robione badania testosteronu które wyszło w normie. Jestem także pod opieką endokrynologa, badania tarczycowe są także w normie. Endokrynolog stwierdził, że taka moja uroda .Proszę o jakąkolwiek poradę ,jak się pozbyć niechcianych włosków? Usuwanie ich pensetą jest już bardzo męczące. Pozdrawiam serdecznie.

Witam serdecznie, jeśli włosy są koloru ciemnego, można wykonać depilację laserową. Po serii zabiegów będzie Pani miała na parę lat spokój z włosami. Natomiast jeśli włosy sa koloru jasnego pozostaje depilacja woskiem co około 3-4 tygodnie się ją wykonuje.