Pozbycie się włosków na twarzy a depilacja laserowa

Chciałabym się pozbyć włosków na twarzy. Nie są one bardzo widoczne, jednak jest to pewien dyskomfort dla mnie. Bardzo proszę o odpowiedź, czy faktycznie w przypadku bardzo jasnych włosów depilacja laserowa jest mało skuteczna? Czy jeden zabieg wystarczy, żeby był widoczny jakiś efekt?

Witam!
Niestety najczęściej potrzebne jest 5 zabiegów w odstępach co pare tygodni. W czasie zabiegu działamy tylko na aktywne cebulki włosów. 80% są nieaktywne i uaktywniają sie w ciągu następnych paru tygodni.

Witam,

niestety skuteczność zabiegu depilacji laserowej zależy od koloru włosa. Zatem jasne włosy nie poddają się zabiegowi. Proszę rozważyć comiesięczne wizyty na depilacji pastą cukrową, która w okolicy twarzy sprawdza się medalowo.

Z pozdrowieniami

Dzień dobry,

Depilacja laserowa zdecydowanie lepiej się sprawdza u pacjentów z ciemnym owłosieniem. Im ciemniejszy włos i im jaśniejsza skóra, tym lepszy jest lepszy. W Pani przypadku polecam depilację woskiem.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska