Jak pozbyć się opryszczki wargowej, którą mam od kilku tygodni?

Witam, Od kilku tygodni mam opryszczke wargowa, staram się ją zabić hascovirem, cebulą, miodem ale i tak nie mogę sie jej pozbyc. Mieszkam w UK a tutaj o specjalistę ciezko

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli nie ma Pan upośledzonej czynności nerek to radziłbym stosowaniem acyklowiru 200 mg 5xdz. z przerwą nocną. Pozdrawiam.

Szanowny Panie jeśli opryszczka utrzymuje się tak długo to wymagana jest wizyta u specjalisty, innego sposobu leczenia ogólnodostępnego jak acyklovir nie ma