Jak radzić sobie z przebarwieniami na czole?

Witam . Mam przebarwienia na czole i pod oczami i nad ustami. Miałam robiony laser Alma Harmony XL i po 2 tygodnia po laserze przebarwienia powróciły. Po 4 tygodniach zrobiłam cosmelan i przebarwienia nadal są. Co można jeszcze zrobic żeby je zlikwidować . POMOCY

Rozumiem, że minęły dopiero 4 tyg po zastosowaniu peelingu Cosmelan. Od tej pory stale stosuje Pani krem Cosmelan 2. Przebarwienia trzeba trakować nim w szczególności, czasem warto smarować tylko te miejsca gdzie sa przebarwienia. Uzbroić się w cierpliwość. Powinna być poprawa. Cosmelam 2 stosujemy minimum przez 3 miesiące. Cały czas stosuje Pani krem z wysokim spf +50, najlepiej kilka razy dziennie( szczególnie jeżeli dużo czasu spędza pani przed komputerem). Niestety skłonność do przebarwień pozostaje.
W razie pytań proszę o kontakt kmudel@op.pl,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel