Jak rozładować napięcie seksualne?

Witam Chciałbym rozwiązać jeden problem i mam nadzieję, że ktoś mi w tym pomoże. Otóż pragnę rozładować swoje napięcie seksualne, ale nie wiem jak to zrobić. Jestem dziwnie uprzedzony do masturbacji, oglądania filmów erotycznych itp. Nie mogę się przemóc. Bardzo dużo też ćwiczę, ale wysiłek fizyczny nie pozwala mi pokonać tego dziwnego uczucia, które za mną chodzi. Na związek nie mam czasu, pracuję siedem dni w tygodniu oraz dokształcam się. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie

Dzień dobry!

Prawidłowymi, naturalnymi i powszechnymi drogami zaspokajania potrzeby seksualnej jest współżycie z partnerką/ partnerem oraz/ lub masturbacja.

Wysiłek fizyczny, sport, inne aktywnością nie służą zaspokajaniu potrzeby seksualnej. Mogą być jedynie sposobem na jej odsuwanie, osłabianie, "zastępowanie" - choć to także okaże się niemożliwe u osoby o prawidłowym libido. Zawsze będzie ono o sobie przypominało.

W mojej opinii właściwą dla Pana drogą jest konsultacja psychologiczna i rozważenie podjęcia psychoterapii, aby odpowiedzieć sobie na pytania, czym jest dla Pana seks i seksualność, czy rozumie Pan i akceptuje swoją seksualność, jaki jest Pana stosunek emocjonalny do tworzenia związków, dlaczego uważa Pan, że nie jest on obecnie możliwy itp.

Pozdrawiam!