Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak zawalczyć o partnera po zdradzie?

Witam. Byłam ze swoim chlopakiem 4 lata i jakiś miesiąc temu zdradzilam go.. Zrozumialam ze to był błąd i chciałam wrócić do mojego partnera na co on ze muszę o niego wazalczyc wiec tu moje pytanie jak???? Anna 23
KOBIETA, 24 LAT 11 miesięcy temu

Wpływ depresji na życie seksualne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy depresją a życiem seksualnym.

Dzień dobry,

Aby odpowiedzieć na Pani pytanie, na początek można by zastanowić się, jak Pani chłopak mógł odebrać Pani zdradę oraz co mu Pani poprzez swój postępek mogła "powiedzieć". Na pierwsze pytanie można uzyskać bezpośrednią odpowiedź od samego zainteresowanego. Poszukując odpowiedzi na drugie pytanie można przypuszczać, że swoją zdradą niejako zdewaluowała Pani Wasz, jak rozumiem dojrzały, bo trwający już cztery lata związek, a poprzez to również osobę samego chłopaka. Mówiąc inaczej, osoba zdradzająca pomniejsza wartość związku, w którym się znajduje, lekceważy osobę partnera, a wręcz unieważnia sam związek i relację z partnerem. Mówiąc inaczej - jeżeli założyć, że powyższe rozważania są uprawnione, należałoby przypuszczać, że wyrażona przez Panią chęć powrotu do chłopaka mu nie wystarczy i oczekuje on z Pani strony podjęcia działań, które pokazałyby mu, że zależy Pani na tej relacji i że chłopak jest dla Pani ważną osobą. Warto podkreślić, że chodzi prawdopodobnie o Pani zachowanie w związku, a nie o deklaracje i słowa, których samo wypowiedzenie w zasadzie niczego nie załatwia.

Pozdrawiam Maciej Rutkowski abovo@abovo.bialystok.pl

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy