Jak zinterpretować ten opis USG jamy brzusznej?
Proszę o interpretacje wyników USG jamy brzusznej. "Na wysokości segmentu V płata wątroby prawego ognisko ubogoechowe 58x38x43 (mm), 3 lata wcześnej na TK wykazano naczyniaka o średnicy 26mm. Mężczyzna 52l.

MĘŻCZYZNA, 52 LAT ponad rok temu
Test na krew utajoną w kale
Czy wiesz, na czym polega test na krew utajoną w kale? Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, obejrzyj nasz filmik. Lek. Łukasz Dubielecki opowiada o tym badaniu.
Szanowny Panie, nie potrafię pomóc bez znajomości kontekstu klinicznego, wynik proszę omówić z lekarzem prowadzącym