Jak zlikwidować moje worki pod oczami?

6 miesięcy temu dałam się namówić lekarce na wypełnienie doliny łez kwasem. Nie miałam tego w planach. Lekarka powiedziała,że buzia będzie wyglądała na bardziej wypoczętą. Po zabiegu zauważyłam że kwas jest niesymetrycznie podany . Potem lekarka zaproponowała zabiegi przy użyciu fal radiowych było ich 7. Kwas mam wrażenie że się rozpuścił ale skóra pod oczami jest bardzo przesuszona i mam opuchnięte worki(jakby zbierała się woda). Czy są jeszcze jakieś zabiegi które mogły by to zlikwidować.

Konieczna jest konsultacja i badanie przez doświadczonego lekarza, aby móc jednoznacznie doradzić. Jeśli jednak worki pojawiły się po zabiegu wypełnienia doliny łez i nie ustępują, to może być konieczne całkowite rozpuszczenie wypełniacza z kwasem hialuronowym lekiem zawierającym hialuronidazę. Niezależnie od tego proszę pielęgnować skórę dobrym kremem pod oczy.

Chcąc Pani pomóc musiałabym spotkać się z Panią aby ocenić opisywane przez Panią objawy. Jest wiele zabiegów które można zastosować w tej okolicy jednak każdy pacjent powinien mieć dobrany indywidualny plan działania.Konieczna jest osobista konsultacja. Zawsze warto pomyśleć o peelingach, zabiegach z użyciem PLEXR, radiofrekwencji mikroiglowej, może osoczu bogatoplytkowym,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel