Jaka jest przyczyna drętwienia opuszka palca?

Miałem ściśnięty palec wskazujący prawej ręki. Zgniecenie było tak mocne że opuszek palca pękł. Lekarz początkowo stwierdził że będzie szycie po czym później z tego się wycofał. Minoł miesiąc od tego zdarzenia Rana się wygoiła paznokieć odleciał. Iyerazstrasznie dretwieje mi opuszek palca i jakby tego było mało mam w palcu słabe czucie. CO mam zrobić żeby palec dobrze funkcjonował?

Szanowny Panie, mogło dojść do uszkodzenia nerwów, regeneracja może długo potrwać