Jakie są skuteczne sposoby na taką depilację?

Witam, mam pytanie odnośnie torbieli włosowej w szparze międzypośladkowej , miałem tą przypadłość pierwszy raz, udało się zaleczyć, aby zmniejszyć ryzyko nawrotów lekarz zalecił depilację tego miejsca, chciałbym się dowiedzieć jakie są skuteczne sposoby na taką depilację, można używać kremów do depilacji czy po prostu golić tą okolicę maszynką raz na jakiś czas?

Dzień dobry,

Jeśli miejsce jest już zagojone polecam serię zabiegów laserem diodowym. Trwale redukuje owłosienie, niszcząc cebulki włosa oraz niwelując problem wrastających włosów.

Pozdrawiam.