Katar z zieloną lub żółtą wydzieliną

Miewam ostatnio przemiennie katar z wydzieliną czysto zieloną lub żółto/mocno pomarańczową? czy każdy rodzaj tego kataru wymaga innego leczenia? czy wystarczy sinulan duo forte na wszytko? albo przeczekać czy iść do rodzinnego? pytam, bo w sumie jak to zwykły katar warty tyle co wodnisty przezroczysty to nie chcę zawracać rodzinnemu głowy

Małgorzata Panek

Żółty czy zielony katar świadczy o nadkażeniu bakteryjnym. Czy ma Pani gorączkę? Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam