Krew w moczu po zażyciu leków na przeziębienie

Mam pytanie bo mam kaszel katar i wgl, i w szkole dzisiaj zjadłem 4 tabletki ibuprom zatoki, 1 proszek actitrin na sucho, i popiłem te tabletki energetykiem, czy to normalne że "sikam" róźową krwią ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam. Obecność krwi w moczu nie jest zjawiskiem normalnym. Nie piszesz ile masz lat, być może przyjęte przez Ciebie dawka była za duża. Powinnaś skontaktować się z lekarzem rodzinnym.