Krwiak kaletki maziowej przedrzepkowej po urazie kolana

Witam , po urazie kolana zrobił sie krwiak kaletki maziowej przedrzepkowej. Dwa razy miałam punkcję po ok 15 ml wydzieliny krwistej. Zalecono Reparil tbl, Lioton żel i naswietlanie lampą Bioptron przez 2 tyg do kolejnej wizyty. Za 2 dni lecę do Egiptu na tydzień. Na kolanie znowu pojawił się obrzęk , mniejszy niż poprzednio, odczuwam ograniczoną ruchomosc przy zginaniu kolana. Nie dostalam sie dzisiaj na wcześniejszą wizytę. Czy podczas urlopu mogą wystąpić jakieś powiklania .?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Tak, obrzęk (krwawienie) może narosnąć. Polecam kontakt z lekarzem ortopedą.
z poważaniem
lek. Michał Kurek