Krwisty płyn białkowy z luźno leżącymi rozproszonymi komórkami limfocytarnymi

Dzień dobry, w wyniku hist pat zmiany leżącej na granicy ogona trzustki opisano mi : krwisty płyn białkowy z luźno leżącymi rozproszonymi komórkami limfocytarnymi, oznaczono markery: LCA + CK7 - Synaptofizyna - Chromogranina A - Co oznacza wynik, na co może wskazywać?
Piotr Pilarski

Jest to zbyt mało danych aby się wypowiedzieć. Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam.