Ksylitol w paście do zębów

Witam. Chciałabym zrobic ekologiczną pastę do zebów, do niej potrzeba olej kokosowy, sodę oczyszczoną, ksylitol i natur alne olejki. Mam pytanie czy ksylitol jest potrzebny tak bardzo tej pascie, nie wiem czy go kupic bo jest trochę drogi, czy można go wogóle nie dodawac do tej pasty? Dziękuje

Piotr Pilarski

O to musi Pani zapytać kosmetologa ale sądzę, że bez niego pasta nie będzie miała swojej konsystencji.

Pozdrawiam.