Leczenie zapalenia ścięgna Achillesa od dwóch lat

od 2 lat leczę zapalenie ścięgna Achillesa (widoczne zgrubienie na wysokości kostki-bolesne) stosowałam 2-krotnie rehabilitacje, leki ostatnio przez 2 mc- aclexa 200mg,+fastum żel 50g,miałam robiony PRP, nosiłam ortezę i nic po PRP(we wrześniu) stan się znacznie pogorszył, Jestem 33 letnią kobietą niestety z nadwagą jestem zdrowa z wyjątkiem przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka,miałam badania czynnika reumatoidalnego są ok- co mogę jeszcze zrobić aby wrócić do zdrowia?operacja?gdzie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.