Lekki i przemijający ból lewego jądra po wytrysku - co jest powodem?

Witam! Mam 18 lat. Mój problem jest taki, gdy po skończeniu stosunku lub masturbacji w przeciągu 30-60s mam uczucie lekkiego uciskania prawie nie odczuwalnego (w okolicy lewego jadra przy samym dole). Nie jest to dokuczliwe i w niespełna 15-25min przechodzi samo i nie jest odczuwalne. Dodam jeszcze, że mam takie odczucie od miesiąca. Lecz kilka lat temu, chyba 5 lat, miałem 2 operacje na żylaki powrózka nasiennego, jednak operacja nie powiodła się i miałem ich jeszcze więcej, lecz po drugiej operacji znikły prawie wszystkie i lekarz powiedział, że niewielka ilość i tak zostanie i tak jest. Nie mam problemu ze wzwodem jak i z wytryskiem. Nie ćwiczę na siłowni nie zażywam dopingów, okazyjnie pale marihuanę, rzadko spożywam alkohol.
18 LAT ponad rok temu

Witaj!

Dolegliwości bólowe, o których piszesz mogą być właśnie efektem występowania żylaków powrózka nasiennego. Zalecam konsultację ze specjalistą w celu wykluczenia ewentualnego rozwoju występującego wcześniej schorzenia lub mogącego dawać podobne objawy stanu zapalnego w obrębie powrózka nasiennego.

Pozdrawiam