Możliwość stosowania Espumisan w 7. tygodniu ciąży

Witam jestem w 7 tygodniu ciążyMoja Fasolka ma 8 mm (usg robione 6tydz 4dni środa dziś mamy niedziele) od kilku dni boli mnie brzuch mam wzdecia czy moge brac espumisan?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej można stosować Espumisan w czasie ciąży. Jeśli jednak dolegliwości bólowe w obrębie jamy brzusznej nie ustąpią zdecydowanie proszę skonsultować się z lekarzem POZ lub specjalistą ginekologiem.